تولید کننده انواع قوطی‌های فلزی در ایران

چاپ روی فلز

اهمیت چاپ روی فلز

امروزه در تقسیم بندی صنعت بسته بندی به گواهی آمارهای موجود، قوطی سازی را می‌توان یکی از مهمترین شاخه‌هایی در حوزه چاپ، که نیازمند چاپ بر روی فلز است به حساب آورد.
چاپ از نظر سرمایه گذاری و هزینه تمام شده و یا پروسه تولید برای بسیاری از تولیدکنندگان موضوعی فرعی محاسبه می‌شود و به آن به عنوان صنعت تکمیل‌کننده نگاه می‌کنند، با این حال بسیاری اوقات سرنوشت تمام فعالیت‌های بخش تولید و فروش یک واحد به میزان دقت، کیفیت و دلسوزی کارخانه وابسته است.

قسمت چاپ روی قوطی فلزی

فرآیند چاپ ورق‌های فلزی (آلومینیوم) شامل پوشش و چاپ می‌باشد که در ابتدا پوشش سطح زمینه (لاک) پس از آن چاپ و پوشش خارجی وارنیش می‌باشد و پس از همه مراحل برای خشک شدن چاپ از کوره با حرارت بالا استفاده می‌شود.

یکی از روش‌های چاپ، چاپ افست می‌باشد که از معروف‌ترین و معقول‌ترین شیوه‌های چاپ روی فلز محسوب می‌‌شود که درآن رابط چاپ، زینک، نقشه طرح را به روی لاستیک منتقل کرده و سپس طرح از روی لاستیک به سطح چاپ شونده انتقال می یابد.

شرکت کاوه نقش

کارخانه کاوه نقش نیز با استفاده از روش چاپ افست بهترین مواد اولیه و پرسنل مجرب پیوسته به کارخانه برجسته نامور پویا کار چاپ تمامی مشتریان محترم را برعهده می‌گیرد

در روش چاپ افست، این مجموعه از انواع لاک‌های پوششی و کششی و مرکب‌های متالیک یا لایه‌های محافظ استفاده می‌شود که کلیه این مواد از بهترین نوع موجود در بازار می‌باشد.

شرکت کاوه نقش
برجسته نامور پویا
برجسته نامور پویا

چاپ، طراحی و تولید انواع قوطی فلزی
با کیفیت بالا و استفاده از تکنولوژی روز

کارخانه
 • نشانی:

  شهرک صنعتی اشتهارد، بلوار ابوریحان بیرونی، غزالی غربی، ریحان۲، نبش ارغوان

 • تلفن:

  ۰۲۶۳۷۷۷۷۷۷۳

دفتر مرکزی
 • نشانی:

  تجریش، محله محمودیه، کوچه هشتم شرقی، خیابان ج، پلاک ۲۰، طبقه اول

 • تلفن:

  ۰۲۱۲۲۰۳۹۲۳۳

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد شرکت برجسته نامور پویا محفوظ می‌باشد.